Ремонт холодильників Ariston у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Ariston в Рівному

У нашій організації працюють тільки справжні професіонали своєї справи, які можуть впоратися навіть з найскладнішими поломками побутової техніки. Ми ремонтуємо пральні та посудомийні машини, варильні панелі і духові шафи, комбіновані кухонні плити, мікрохвильовки та холодильне обладнання. Територія виїзду - місто Рівне і найближчий передмістя.

Побутова техніка Ariston

Італійська марка "Арістон" є однією з найбільш популярних в Рівному і інших містах України через свого високої якості і надійної збірки. За своїм класу пристрою відносяться до середнього цінового сегменту, тому їх ремонт є найбільш розумним рішенням, на відміну від покупки нового пристрою.

Який би ступеня складності ремонт не знадобився вашому холодильнику Ariston, наші майстри впевнено впораються навіть з глобальними поломками. Ми пропонуємо сучасний рівень сервісу і найприйнятніші ціни в Рівному.

В яких випадках вам варто нам зателефонувати

Необхідність провести ремонт холодильника Ariston може виникнути по цілому ряду причин, пов'язаних як з природним зносом деталей, так і з зовнішніми негативними факторами. Однак найчастіше до поломок призводить неналежний догляд та ігнорування правил експлуатації приладу. Крім того, нерідкі випадки, коли холодильник повністю виходить з ладу внаслідок спроб самостійного усунення неполадок.

Якщо ви помітили, що в холодильній або морозильній камері підвищилася температура, компресор не вимикається або, навпаки, занадто швидко відключається, телефонуйте нам або залишайте заявку на цій сторінці.

Обслуговування та ремонт холодильників Ariston проводиться досвідченими майстрами "НА ДОМУ" виключно на дому у замовника. Ми використовуємо тільки якісні оригінальні запчастини, фреони і сучасне обладнання, що значно підвищує надійність виконаних робіт. Приблизну вартість ремонту можна подивитися в прайс-листі на сайті. Точну ціну майстер озвучить тільки після діагностики пристрою.

Переваги СЦ "НА ДОМУ"

Багато хто запитує у нас, чому в майстерні "НА ДОМУ" дуже низькі ціни на ремонт. Насправді ми не підвищуємо ціни з 2018 року і забезпечуємо розумною економією. Всі наші майстри їздять на машинах, тому встигають робити більше замовлень, запасні частини закуповуються оптом за значно нижчою ціною, а витрати на рекламу залишаються дуже маленькими вже багато років.

Ремонт холодильників Ariston недорогоЗламався холодильник AristonПолагодити холодильник Aristonn
 
0.2063 s
33