Ремонт холодильників у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників та морозильних камер у Рівному

Холодильне обладнання - це безліч різних видів техніки, яка забезпечує збереження продуктів як На Дому, так і в бізнесі. Розрізняють однокамерні, двокамерні і багатокамерні холодильники, пристрої Side-by-Side, морозильні камери, ларі, винні шафи, вітрини та шафи шокової заморозки Blast Chiller. Наш сервісний центр пропонує комплексне обслуговування і ремонт холодильного обладнання в будь-якому районі Рівного та найближчому передмісті. Причин для звернення до нас може бути досить багато: неправильна установка, несвоєчасна чистка, витік холодоагенту, поломка компресора, проблеми з термостатом, невірна терморегуляція, освіта калюж або полою.

Це одні з багатьох факторів, які здатні повністю вивести агрегат з ладу. У штаті співробітників «НА ДОМУ» числяться тільки найбільш досвідчені й кваліфіковані фахівці, тому будь-який ремонт холодильників виконується ними дуже професійно. Ми володіємо всіма інструментами і обладнанням, які потрібні для усунення несправностей такої техніки. Кожен наш співробітник щорічно проходить іспит на професійну придатність і щотижня звітує про всі виконані ремонти. У разі отримання скарг на дії співробітника ми завжди ретельно вивчаємо ситуацію і застосовуємо заходи по відношенню до порушників трудової дисципліни. Наші клієнти - це головна цінність, таким принципом ми керуємося щодня.

Часті симптоми поломки

Поломки холодильника можна умовно поділити на дві групи: помітні неозброєним поглядом і приховані. Якщо при виявленні перших можна відразу звернутися до майстра, то для визначення друге потрібно точне діагностичне обладнання. У будь-якому випадку про несправності приладу будуть свідчити такі неполадки:

 • деренчання і сторонній шум;
 • відсутність охолодження в камерах;
 • протікання або утворення інею;
 • безперервна або натужна робота компресора;
 • спрацьовування захисних автоматів;
 • крижана кірка на внутрішніх стінках і інші.

Перше, що необхідно зробити, коли виявилися порушення в роботі холодильника, - це відключити його від мережі і звернутися до нас. Спеціаліст СЦ "НА ДОМУ" зможе виїхати до вас в той же день, коли ви залишили заявку. Також ви можете вибрати зручний день тижня і час візиту фахівця. Детально проінформуйте майстра про характер несправності для максимально точної діагностики і підбору необхідних комплектуючих, повідомте майстру модель пристрою і його серійний номер. Це значно прискорить процес ремонту холодильника.

Чому слід звертатися в наш сервісний центр?

Наша компанія працює в Рівному вже більше 12 років. За цей час нам вдалося зібрати колектив однодумців, який може вирішувати будь-які проблеми не тільки з холодильниками, але і з іншими видами побутової техніки. Майстерня «НА ДОМУ» пропонує вигідний пакет послуг для своїх клієнтів. Серед безлічі наших конкурентних переваг можна відзначити кілька основних:

 • здійснення ремонту на дому у користувача;
 • обслуговування у зручний для клієнта час;
 • комплексна діагностика;
 • запчастини від виробника за вигідною ціною;
 • безкоштовна телефонна консультація;
 • гарантія на всі види робіт (строком до 12 місяців).

Якщо ви не бажаєте витрачати гроші і час на транспортування приладу в стаціонарний СЦ, але при цьому хочете отримати швидкий і якісний ремонт - залишайте контакти для зворотного зв'язку або телефонуйте нам за номерами, які вказані на сайті. Також ви можете ознайомитися з детальною інформацією про нашу компанію, дізнатися детальні умови гарантії та знайти приблизні ціни на найпопулярніші види ремонту холодильників.

 

Ремонт холодильникiвРемонт холодильниківРемонт холодильниківРемонт холодильників у РівномуПоламався холодильникРемонт холодильників на дому у Житомирі
 
0.1888 s
33