Ремонт пральних машин Miele у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Miele (працюємо у Рівному та передмісті)

У нашому місті є лише кілька сервісних центрів, готових ремонтувати преміальну техніку від всесвітньо відомих брендів. Наша компанія "НА ДОМУ" - один з них. Преміальні пральні машини можуть використовуватися як На Дому, так і в приватному бізнесі. Ми можемо провести діагностику і відремонтувати пристрій як для рівнян, так і для підприємств нашого славного міста. Ви завжди можете бути впевнені в якості нашої роботи, воно підтверджено багаторічним досвідом.

Преміальна техніка "Мілі"

Німецька марка Miele - це преміальний виробник побутової техніки, який створює унікальні пральні машини з підвищеним терміном експлуатації. Але як би дбайливо ви не ставилися до своєї пральній машині Miele, в процесі тривалої експлуатації поломки неминучі. Справа в тому, що вода в нашому регіоні не відрізняється високою якістю. Також досить часто трапляються перебої в подачі електроенергії, що може привести до поломки навіть преміальної побутової техніки. Ремонт такого устаткування можна замовити в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ", по добрій ціні і на вигідних умовах. Ми працюємо по місту Рівне та в найближчому передмісті.

В нашій команді працюють кваліфіковані фахівці, за плечима яких величезний досвід ліквідації будь-яких поломок техніки цієї марки, тому ви можете розраховувати на оперативне обслуговування агрегату. Ми виконуємо ремонт пральних машин Miele на дому, позбавляючи замовника від стомлюючої транспортування важкого апарату в майстерню. Наявність професійних інструментів і точних діагностичних приладів дозволяє майстрам СЦ «НА ДОМУ» усувати будь-які неполадки на місці.

Як замовити ремонт?

Для виклику фахівця можна скористатися зручною формою зворотного зв'язку або зателефонувати оператору безпосередньо. Майстер по ремонту пральних машин відповість на всі питання і підкаже орієнтовну вартість ремонту пральної машини Miele. При необхідності ви можете викликати його додому для виконання ремонту. Він буде у вас в день оформлення заявки або в будь-який зручний час. Навіть в разі серйозних проблем, таких як вихід з ладу двигуна, робота не займе більше 24 годин.

При ремонті техніки Miele ми виконуємо діагностику і використовуємо оригінальні комплектуючі. На обслуговування вертикальних, фронтальних і вбудованих пральних машин надається гарантія якості від 3 до 12 місяців, гарантія на деталі надається виробником запасних частин.

Ремонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин
 
0.2098 s
33