Ремонт варильних панелей у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт варильних панелей у Рівному

Чи варто говорити про те, що приготування їжі - це базова людська потреба? Раніше для виконання цього нелегкого завдання застосовувалися різноманітні печі і комбіновані кухонні плити, але в останні роки популярністю стали користуватися вбудовані варильні панелі і духові шафи. Така техніка має незалежне підключення і роздільні елементи управління. Для ремонту побутової техніки, що необхідно застосовувати додаткові зусилля пов'язані з демонтажем або установкою пристрою в меблі. Але фахівці СЦ "НА ДОМУ" можуть полагодити навіть найдорожчі варильні панелі від преміальних виробників. При цьому ми чиним і пристрої економ-класу, які найчастіше зустрічаються у рівнян.

Працюємо з різними брендами

Багато майстерні в Рівному ремонтують тільки найпопулярніші моделі варильних панелей, нехтуючи рідкісними пристроями від непопулярних виробників. Але наша компанія допомагає всім людям, незалежно від того, яку панель вони купили в свій час.

Ми ремонтуємо класичні варильні панелі з країн Європейського Союзу, надійні і функціональні пристрої з США, численних представників Азіатського регіону, а також моделі з Туреччини, України та Білорусі. Ми маємо прямий контакт з постачальниками запасних частин, які привозять нам комплектуючі навіть для самих незвичайних пристроїв.

Електричні і індукційні моделі

Ми ремонтуємо варильні панелі не тільки електричного, але й індукційного типу. Електричні моделі можуть оснащуватися конфорками типу Hi-Light або чавунними "млинцями". Це не має значення, майстри з нашої компанії можуть відновити будь-які пристрої. Що ж стосується індукційних моделей, то ми можемо полагодити пристрої з роздільними зонами нагріву і більш складні панелі, в яких зони можуть об'єднуватися. Якщо вам необхідно полагодити газову плиту, то найкраще зателефонувати нашого сервісного центру для уточнення інформації.

Чому у нас такі низькі ціни?

Багато жителів Рівного задають таке питання. І ми завжди відповідаємо на нього, тому що не маємо звички щось приховувати від своїх клієнтів. Низьку ціну на ремонт варильних панелей ми можемо забезпечити за рахунок низької вартості запасних частин, які купуються оптом. Також ми практично не витрачаємо гроші на рекламу, а отримуємо 80% всіх звернень за порадами і рекомендаціями знайомих.

Ремонт варильної поверхні у РівномуРемонт варильної панелі у РівномуЯкісний ремонт варильних панелей
0.1108 s
16