Ремонт холодильників Siemens у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Siemens в Рівному

Якщо вам потрібен по-справжньому якісний ремонт холодильників Gorenje на дому, звертайтеся в наш сервісний центр. Послуги СЦ "НА ДОМУ" позбавляють вас від необхідності самостійно шукати кваліфікованого майстра, витрачати час, нерви і зайві гроші на обслуговування імпортної техніки. Наш фахівець приїде за вказаною адресою в день подачі заявки, щоб провести діагностику і відремонтувати холодильник "Горєньє" будь-якої моделі всього за 24 години. Добу - максимальний термін. Як правило, рішення проблем вимагає набагато менше часу. Ми пропонуємо якісне обслуговування не тільки рівнянам, а й передмістя. Виклик майстра для клієнтів сервісу - безкоштовний.

Особливості техніки Gorenje

Словенська компанія Gorenje виробляє надійні холодильники, морозильні камери, шафи шокової заморозки продуктів, вітрини та скрині, а також багато інших видів побутової техніки. Продукція марки оснащується електронними модулями управління, які періодично виходять з ладу. Також досить часто може давати збої компресор або спостерігатися розгерметизація холодильного контуру. Працівники нашої майстерні зможуть швидко провести діагностику, знайти місце витоку і виконати заправку холодоагентом (фреоном або ізобутаном). В холодильниках NoFrost також досить часто виходить з ладу вентилятор або таймер оттайки.

"НА ДОМУ" - просто, швидко, вигідно

Полагодити такий агрегат простіше, швидше і вигідніше на дому, ніж в майстерні. Ви можете оформити послугу в режимі онлайн або викликати фахівця по телефону. Після того, як ремонт холодильника "Горєньє" буде завершено, наш співробітник вручить офіційний гарантійний документ - талон терміном від 3 до 12 місяців.

Якісні запасні частини

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці. Але одного лише досвіду недостатньо, майстру потрібно якісне обладнання та надійні запасні частини, які зможуть пропрацювати тривалий час і матимуть гарантію від виробника. Ми закуповуємо тільки хороші деталі від перевірених постачальників, при цьому ціна запасних частин залишається низькою через оптових закупівель. В процесі обслуговування ми не застосовуємо б / у запчастини або неякісні комплектуючі. Кожен несправний вузол і модуль агрегату ми міняємо тільки на нову і оригінальну деталь. Більше про переваги СЦ "НА ДОМУ" дізнайтеся у нашого консультанта по телефону або в режимі онлайн-помічника.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників SiemensРемонт холодильників і морозильників Siemens
 
0.2376 s
33